TERAPİDER 2. Çukurova Sempozyumu – “Farklı Boyutlarıyla Cinsel Sağlık” & Açılış Konuşması

TERAPİDER 2. Çukurova Sempozyumu – “Farklı Boyutlarıyla Cinsel Sağlık” & Açılış Konuşması

Değerli Hocalarım, Kıymetli Meslektaşlarım, Sevgili Dostlarım,

Bu yıl 2.sini düzenlediğimiz TERAPİDER Çukurova Sempozyumuna hoşgeldiniz.

‘Mutlu bireyler, sağlıklı aileler ve huzurlu bir toplum için’ sloganıyla yola çıktığımız 2015 yılından bu yana kısa adı TERAPİDER olan Aile Terapileri ve Terapistleri Derneği olarak amacımız; ruh sağlığı profesyonellerini ve hekimleri, etik duruşu olan bir meslek örgütü çatısı altında toplayıp kaynaştırmak, mesleki yeterliliklerini arttırmak için eğitimlerine olanak sağlamak, ilerlemelerinde yol gösterici olmak ve halkımızın bilinçlenmesi için uğraşı vermek olmuştur. Bu uğraşılarımız arasında; üyelerimize ve bazen de halka yönelik söyleşi günleri, seminer ve sempozyumlar, ücretsiz halk eğitimleri ve danışmanlık hizmetleri, medyaya yönelik basın bültenleri vb. sayabilirim.

Büyük çabayla ve hevesle kurduğumuz TERAPİDER’in büyük heyecan ve istekle hazırladığımız bu yılki sempozyumunda hedefimiz cinsel sağlığı ve sorunlarını, multidisipliner bakış açısı ile farklı boyutlarıyla ele almak ve disiplinler arasında işbirliğinin sağlanmasına katkıda bulunmaktır.

Biz TERAPİDER ailesi olarak sizlerle daha güçlü olmak, daha büyük işlere imza atmak, bilgimizi ve tecrübelerimizi paylaşırken bonkör olmak niyetindeyiz.  SEVGİ VE BİLGİnin paylaştıkça arttığına olan inancımla hepimize keyifli, verimli, dolu dolu bir sempozyum diliyorum.

Hoşgeldiniz…

Bu gönderiyi paylaş